Kas ja kuidas võtta ette elutoa ümberkujundamine?

Home » Sisekujundus » Kas ja kuidas võtta ette elutoa ümberkujundamine?

Selleks, et kujundada enda elutuba kutsuvaks ja õdusaks, ei ole alati vaja palgata kallist sisekujundajat ega osta ülikallist mööblit, et muuta tuba trendikaks ja kaasaegseks. Õigupoolest on võimalik lasta oma loovusel lennata ning uurida ka teiste ideid ning muuts enda elutuba rahulikuks oaasiks, kus igaüks end suurepäraselt tunda saab. . Paigutased näiteks elutuppa kõrgekvaliteedilise diivani võib see juba jätta mulje, et on kujundatud tippdisainerite poolt, kuigi tegelikult olete selle teinud täiesti ise. Teil on võimalik ka lihtsalt mööbli ümberpaigutamisega tuua tuppa juurde avarust ning mõnusat atmosfääri. Seda eelkõige selliste korterite puhul, milles on toas võrdlemisi väikesed.

Kõige esimene asi, millele mõeldakse, kui soovitakse ruume ümber kujundada, on mööbel. Üks paremaid võimalusi elutoa mööböli valimiseks on otsustada moodsa ning kaasaegse mööbli kasuks. Kaasaegsed mööbliesemed on lihtsad ning sirgelõkellised ja võtavad reeglina üsna vähe ruumi. Mis neil aga puudub, on erinevad kaunistused. Selle kompenseerib aga elegantne kuju, rikkalikud tekstuurid ning peegeldavad pinnad. Need kolm omadust, mis iseloomustavad moodsat mööblit, aitavad teie toal paista suurem, kui see tegelikult on.

Kui asute plaanitud mööblit ostma, siis oleks mõistlik valida mööbliesemete hulgast, mis on sodsama hinnaga ka siis, kui teie eelarve lubaks rohkem kulutada,sest iial ei või teada, kuhu teil rohkem raha kuluda võib. Valige näiteks soodushinnaga saadaolevad mööblikomplektid, sest reeglina on allahinnatud mööblid just need, mis võivad osutuda parimaks valikuks. Teie elutoa mööbel võib olla ju ostetud soodsa hinnaga, kuid teie külalised ei pea nende tegelikku hinda teadma, sest see, mis lõpuks loeb, on elutoa üldmulje ning soetatud mööbliesemete paigutus ruumis, mitte sellele kulutatud summad. Õige paigutusega on võimalik soodsalt ostetud mööbliesemetest jätta kordades kallim ning väärtuslikum mulje. Lisaks sellele loeb ka see, mida teie pereliikmed  ning sübrad arvavad ning kuivõrd mõnusalt nad end toas tunnevad teiega koos aega veetes.

Selleks, et muuta enda elutuba meeldivaks ja hubaseks, ei ole ilmtingimata vaja palgata kallist sisekujundajat ega osta ülikallist mööblit, et muuta tuba trendikaks ja kaasaegseks. Tegelikult saab õiget infot omades ning loovusel lennata lastes ka ise palju ära teha. Paigutased näiteks elutuppa kõrgekvaliteedilise diivani võib see juba jätta mulje, et on kujundatud ekspertide poolt. Teil on võimalik ka näiteks mööbli ümberpaigutamisega lisada tuppa juurde avarust ning hubasust. Seda eelkõige selliste korterite puhul, milles on toas võrdlemisi väikesed.

Alati ei ole aga vaja toa ilme muutmiseks kogu mööblit välja vahetada. Üheks võimaluseks toa meeleolu muuta ning luua avaruse illusiooni on kasutada reguleeritavat kohtvalgust. Üks rippuv lamp toa keskel muudab toa kitsaks ja süngeks. Selle asemel on soovitatav paigutada väiksemaid kohtvalgusteid seinte lähedale, et tuba paistaks erksam ning avaram.

Comments are closed

Footer Column 1

This is a widgetised area. Fill it with content from the Widget Admin area.

Footer Column 2

This is a widgetised area. Fill it with content from the Widget Admin area.

Footer Column 3

This is a widgetised area. Fill it with content from the Widget Admin area.

Footer Column 4

This is a widgetised area. Fill it with content from the Widget Admin area.

A wordpress theme from BWThemes